Koroglutech

admin Ağustos 27, 2020 0 Comments

Koroglutech – Koroglu Medya Ajansı – Profesyonel Çözüm Ortağınız

 

Koroglu Ağına Katılın, Kazançlı Ayrılın.

 

Koroglutech, 2011 yılından itibaren çözüm ortağınız olmaya devam ediyor. Koroglu‘nun bünyesinde 100’ü aşkın referans ve sınırsız hizmetler mevcuttur. İşletmeniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm dijital ihtiyaçlarınızda çözüm ortağı olan Koroglu, bünyesine her geçen gün daha da fazla hizmet ekleyerek sırtınızı yaslayabileceğiniz profesyonel bir medya ajansı olmaya devam etmektedir. Koroglu‘nun deneyimli ekibi ile birlikte işletmenize en fazla katkı sağlayan medya ajansı olmaktan gurur duymaktayız.

korogluKoroglutech, 2013 yılında ismini Koroglu Medya Ajansı olarak değiştirmiştir. Hizmet verdiği alanlar her geçen gün daha da fazla artarak bir medya ajansına dönüşen Koroglu, İstanbul’da bulunmaktadır.

Türkiye’nin her yerine hizmet veren ajansımız, Diyarbakır, kars, istanbul, izmir, edirne, muğla, sinop gibi birçok ilde güvenilir bir şekilde projelerini yerine getirmiştir.

Hizmet alanımızda esas olarak göz önünde bulundurduğumuz şey, güvenilir olmaktır. Güven olduktan sonra ödeme konusunda elimziden geldikçe yardımcı olmaya çalışmak bizim en önemli çalışma prensibimizdir.

 

 

 

Geniş ürün yelpazemizin bulunduğu, rakipsiz fiyatlar ile diğer ajansların önünde bulunan koroglu, 2011’den beri hizmet vermeye devam eden kararlı, yenilikçi ve yenilenen profesyonel medya ajansıdır. Hizmetlerimize ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Web tasarım, e-ticaret sitesi, baskı ürünleri ( logo,broşür,kartvizit,afiş,magnet) sosyal medya yöneticiliği, sosyal medya hizmetleri, dijital baskı tasarımları, reklam çalışmaları, pazarlama yöneticiliği, seo, fotoğraf çekim, katalog tasarımları vb. hizmetlerimize ulaştığınız için teşekkür ederiz.

Koroglu ile birlikte büyümek, koroglu ile birlikte müşterilerinizi arttırmak için doğru yerdesiniz.

Buraya tıklayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Buraya tıklayarak bizlere whatshapp’tan ulaşabilirisiniz.